Marcin Szuwarski

tel.: 509 376 822
e-mail: impress@interia.eu

KURS TAŃCA


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

Ruszają zapisy na nowy dwumiesięczny kurs tańca 1-go stopnia dla młodzieży i dorosłych.  Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w piątki w godzinach od 18.00 do 19.00. Dokładna data rozpoczęcia kursu jest uzależniona od zapisów. Koszt całego 2-miesięcznego kursu wynosi 190zł od osoby. Zapisy tylko dla par. Ilość miejsc ograniczona.

Po ukończeniu kursu 1-go stopnia, możliwe jest kontynuowanie nauki na kolejnych stopniach. Prowadzimy również lekcje indywidualne dla par przedmałżeńskich, którym gwarantujemy profesjonalne przygotowanie pierwszego tańca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny i zapisy.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Jest to bezpieczna forma podejmowania aktywności fizycznej, która wpływa pozytywnie na wiele aspektów: poprawa kondycji życiowej, lepsza przemiana materii, kształtuje sylwetkę, pomaga w walce z chorobami cywilizacyjnymi (nadwaga, miażdżyca, nadciśnienie itp.) Poza tymi pozytywnymi elementami, taniec jest również wspaniałą formą spędzania wolnego czasu, zawierania nowych znajomości i polepszania swoich umiejętności tanecznych.

WPŁYW TAŃCA NA ZDROWIE:

Powszechnie taniec jest postrzegany jako forma rozrywki. Jednak dzisiejsza medycyna odkryła terapeutyczne działanie muzyki i ruchu na psychikę człowieka. Dla niektórych chorób choreografia jest jedną z metod wspomagających leczenie.
Terapia tańcem CHOREOTERAPIA powoduje mikro ruchy ciała, na co dzień, rozluźnia jedne grupy mięśniowe, napina inne. Te właśnie, typowe tylko dla tańca drżenia mięśni powodują zwiększenie elastyczności kręgosłupa.
Poprzez taniec pogłębiamy świadomość własnego ciała, odnajdujemy w nim równowagę psychofizyczną, pomaga w mobilizacji oraz w nauce odprężania się podczas narastających sytuacji stresogennych. Oprócz pozytywnego wpływu działającego na psychikę człowieka taniec również usprawnia także układ odpornościowy, kształtuje sylwetkę: poprawia postawę, działa rozluźniająco na mięśnie, stawy, a także relaksuje.


OFERTA OBEJMUJE:
  • tańce STANDARDOWE (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep)
  • tańce LATYNOAMERYKAŃSKIE (salsa, samba, cha-cha, rumba, paso-doble, jive)
  • przygotowanie młodzieży i dorosłych do swobodnego tańca na imprezach
  • przygotowanie par tanecznych do turniejów tańca sportowego
  • profesjonalne przygotowanie par przedmałżeńskich do 1-go tańca

ORGANIZACJA ZAJĘĆ:
  • czas jednych zajęć to 60 minut
  • zajęcia prowadzone są dla par (nie zapisujemy na kurs pojedynczych osób)

LOKALIZACJA:
Bielawa ul. Nowobielawska 28

PROWADZENIE:
Zajęcia taneczne organizuje profesjonalne Studio Tańca Towarzyskiego IMPRESS, zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym.

Zajęcia prowadzi:
Wielokrotny Mistrz Polski Marcin Szuwarski – Instruktor Sportu w Tańcu Sportowym. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tańcu towarzyskim oraz prowadzeniu par sportowych.


KONTAKT:
Telefon komórkowy: 509 376 822

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć i czerpać z tego wielką przyjemność, przyjdź do nas a już nigdy nie będziesz stał pod ścianą!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!