Marcin Szuwarski

tel.: 509 376 822
e-mail: impress@interia.eu

Kursy w Dzierżoniowie


Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie
Powiększenie

We wrześniu ruszają zapisy na nowy dwumiesięczny kurs tańca 1-go stopnia dla młodzieży i dorosłych. Dokładna data rozpoczęcia kursu jest uzależniona od zapisów. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w środy w godzinach od 18.00 do 19.00. Koszt całego 2-miesięcznego kursu wynosi 180zł od osoby. Zapisy tylko dla par. Ilość miejsc ograniczona.

Po ukończeniu kursu 1-go stopnia, możliwe jest kontynuowanie nauki na kolejnych stopniach. Prowadzimy również lekcje indywidualne dla par przedmałżeńskich, którym gwarantujemy profesjonalne przygotowanie pierwszego tańca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny i zapisy.

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się zajęcia taneczne dla młodzieży i dorosłych. Jest to bezpieczna forma podejmowania aktywności fizycznej, która wpływa pozytywnie na wiele aspektów: poprawa kondycji życiowej, lepsza przemiana materii, kształtuje sylwetkę, pomaga w walce z chorobami cywilizacyjnymi (nadwaga, miażdżyca, nadciśnienie itp.) Poza tymi pozytywnymi elementami, taniec jest również wspaniałą formą spędzania wolnego czasu, zawierania nowych znajomości i polepszania swoich umiejętności tanecznych.

WPŁYW ZAJĘĆ NA ROZWÓJ DZIECKA:

  • Ruch taneczny, wykonywany w różnym tempie, umożliwia rozwijanie takich zdolności jak: szybkość, skoczność, zwinność, wytrzymałość
  • Odznacza się cennymi wartościami wychowawczymi, kształtuje kulturę osobistą, zainteresowania i upodobania
  • Rozwija cechy charakteru, takie jak: zdyscyplinowanie, porządek, aktywność
  • Taniec sprzyja wyrobieniu pewności siebie, podnosi poczucie własnej wartości oraz uczy samodzielności

OFERTA OBEJMUJE:
  • tańce STANDARDOWE (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep)
  • tańce LATYNOAMERYKAŃSKIE (salsa, samba, cha-cha, rumba, paso-doble, jive)
  • przygotowanie par tanecznych do turniejów tańca sportowego
  • profesjonalne przygotowanie par przedmałżeńskich do 1-go tańca

ORGANIZACJA ZAJĘĆ:
  • czas jednych zajęć to 60 minut
  • zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania

LOKALIZACJA:
Dzierżoniów ul. Cicha 4 (koło hotelu MIODOWEGO)

PROWADZENIE:
Zajęcia taneczne organizuje profesjonalne Studio Tańca Towarzyskiego IMPRESS, zrzeszone w Polskim Towarzystwie Tanecznym.

Zajęcia prowadzi:
Wielokrotny Mistrz Polski Marcin Szuwarski – Instruktor Sportu w Tańcu Sportowym. Posiada on wieloletnie doświadczeniem w tańcu i prowadzeniu par sportowych.


KONTAKT:
Telefon komórkowy: 509 376 822

Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć i czerpać z tego wielką przyjemność, przyjdź do nas a już nigdy nie będziesz stał pod ścianą!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!